Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szőrtelenítsem a...

Szerintetek szőrtelenítsem a lábam? 18L vagyok. Szőke a szőröm nem is látszik csak lehet érezni ha valaki hozzáér, megsimogatja. Szerintetek ciki és megszabaduljak tőle? Fiúk titeket zavarna ha a barátnőtöknek ilyen lenne?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 11:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha szőke és nem túl dús, szerintem felesleges. Azért megnézném egy nagy felbontású képen, azon lehetne látni, h mennyire szőrös. :)
2013. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
szőrteleníts... sokkal szexibb...
2013. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
14%
Ha azt akarod , pl el hányja magát valaki aki hozzád ér hagyd :D
2013. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Combodnál ne! Lábszárra meg esetleg krémmel inkább, mert a borotvától kemény drót lesz és sötét. Vagy gyanta. Epilátortól nekem mindig benő a szőr, ha sokáig borotválom aztán egyszer csak kitépetem. Igaz, az tartósabb de nagyon viszket utána.


Az enyém smirgli amikor nő, igaz mondja, hogy simán jobb, de mondjuk szeretkezés közben nem látom rajta hogy érdekelné ha csubakka is vagyok, úgyhogy...

2013. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
lehet érezni a szőrt vagy sem? ha lehet akkor szedd lefele, mert ha valaki hozzáér az gáz
2013. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
találkozzunk és megmondom! :)
2013. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

szerintem térd alatt mindenképpen! Azt már egy rövidnadrághoz is illik. És ha bejön az epilátor (az elején fájni fog, de meg lehet szokni), akkor az tartósabb, és gyengíti a szőrt, ellentétben a borotvával.

Másrészt ezt a barátodnak kéne tudnia. Addig, ha esetleg nincs, elég, ha a látszó részeket leszeded.

Hozzáteszem, engem nem riasztana el, de rábeszélnélek, hogy tedd meg a kedvemért.

2013. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem lábszárig azért nem ártana. Fényben prímán látszik, hidd el. Meg ha érezni lehet, ha hozzáér valaki... jó esetben azért a pasid majd megsimogatja a lábadat is.

Gyantázd le, ritkán kell és gyengül is még jobban, pár év múlva már lehet tényleg nem kell szőrtelenítened, mert nem lesz mit.

2013. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2013. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sok majom. :D Ha szőrös, már nem is lehet nő? Rajtuk ugyanúgy nő szőrzet, mint a férfiakon, csak hát olyan marha trendi leszedni. Tudjátok kin nem nő szőr? A gyerekeken. Nőkre ne akarjátok már ráerőltetni a pedofil hajlamaitokat és azzal védekezni, hogy "de nőies", "de divatos", "ha szőrös vagy, gusztustalan vagy".:D Pláne, hogyha krvára de nem látszik. Pláne, hogy a férfiak sem szőrtelenitenek.
2014. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!