Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van rocker hajvágószalon...

Van rocker hajvágószalon Budapesten?

Figyelt kérdés
Szeretnék nőies de rocker stílusú frizurát de egyetlen fodrászatban sem csinálták meg amit kértem... van kimondottan rocker hajvágószalon vagy egy olyan fodrászat ahol képesek olyan frizurákat vágatni amilyet én magam szeretnék?

2013. aug. 23. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Képet vittél vagy mondtad hogy ilyen rockereset szeretnél?
2013. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vittem képet de amikor ránéztek vágtak egy fancsali képet és azt mondták, hogy megcsinálják... aztán persze elcseszték mind :/
2013. aug. 23. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyet szeretnél? Nem tudsz képet mutatni? :) Egyébként nem tudok olyanról, de az én fodrászom nagyon jól meg tudja csinálni a hajam, pedig elmondása szerint 10 éve biztos nem festett hajat kékre.
2013. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmit szeretnék, egy kicsit hosszabb a hajam :) igazából azt szeretném hogy ilyen kócos legyen >< sajnos magamnak nemtudom megcsinálni, inkább szakemberre bíznám magam.

2013. aug. 23. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mindenkinek máshol vannak a forgói, más a haja stb., így sose fogják tudni ugyanolyanra megcsinálni, mint a képen. Plusz ezzel elég sok macera lenne szerintem, be kell tudnod így állítani, mert ez nem magától ilyen:s
2013. aug. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!