Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha borotválom a lábamat?...

Baj ha borotválom a lábamat? Tényleg erősödik a szőr tőle?

Figyelt kérdés
A kezeimet már gyantázom, de a lábaimat még nem mertem, ezért borotvát használok. Tényleg erősödik tőle a szőr és károsítja a bőrt vagy még használhatom egy darabig, amíg rá nem szedem magam a lábgyantára?

2013. aug. 24. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, nem károsítja a bőrt.:D Viszont az igaz,hogy a borotválástól megerősödik a szőr. Például az Apukád, Nagypapád borostája is biztosan erős és szúrós, biztos észre vetted már.
2013. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem erősödik a szőr! Ne vezesd már félre a kérdezőt!
2013. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves második kommentelő, én az első vagyok, nem vezettem félre senkit. Én ha nem gyantázom a lábam, szoktam borotválni és bizony megerősödik tőle a szőr. Gyantázásnál sokkal puhább szőr nő vissza.
2013. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem erősödik a borotválástól. A gyantázásnál kitéped az egész szőrszálat, puhább szőr nő vissza. Borotválásnál csak a bőr felszínén vágod el kb. félbe a szőrszálat, miközben a vége bentmarad a bőrben. Ezért tűnik erősebbnek mikor visszanő.
2013. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem erősödik a szőr, ez csak egy tévhit.
2013. aug. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
46%
erősödik a szőr... van egy húgom, aki elég rossz.. és 4-5 évesen már egyedül fürdött, és elővette a borotvákat, és leborotválta a lábát, és sokkal csúnyább a lába.. és neki is erősebb, pedig 4-5 éves volt..
2013. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!