Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontottam a szemöldököm....

Elrontottam a szemöldököm. Nagyon nem tetszik. Rövid lett és és vékoony. Olyan gyufa féleség :/ mit tegyek?

Figyelt kérdés
az szeretném, tudni, hogy mennyi idő alatt nő vissza kb. és hogy tegyem nem annyira láthatóvá, úgy hogy nem használok szemöldök ceruzát?

2013. aug. 25. 06:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és 14 éves leszek, azért nem szeretném a szemöldök ceruzát, és most szedtem először.. hamar visszanő? és mindjárt is a suli is, egy hét... :/ és nem nagyon szeretném magam égetni a szemöldökömmel.. :(
2013. aug. 25. 06:51
 2/9 anonim ***** válasza:
olyan 2 hét mire nől rendesen vissza.máskor inkább bízd kozmetikusra vagy egy ügyes kezű barátnőre.
2013. aug. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer én is túl szedtem és több mint egy hónap kellett ahhoz hogy visszanőjön :/ Ha annyira csúnya és nem tetszik kénytelen leszel szemöldök ceruzát használni egy darabig.
2013. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is állandóan elrontom a bal szemöldökömet.... :D egyszer kozmetikus kiszedte, de valahogy én elrontottam a balt. A jobb az tökéletes, de a bal... :D vagy vegyél szemöldökceruzát, és azzal igazíts rajta, vagy vegyél ricinusolajat, és kenegesd vele. Elvileg attól gyorsabban nő... majd én is kipróbálom.
2013. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válszokat! <3 máskor biztos nem én szedem .:)

de még annyi hogy ha minden nap kenem ricinusolajjal akkor gyorsabban nő ?

2013. aug. 25. 10:55
 6/9 A kérdező kommentje:
[link] itt egy kép róla, és bocsi a kép minőségéért, csak nincs vku a telefonomon! :)
2013. aug. 25. 11:20
 7/9 anonim ***** válasza:
A
2013. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok bocsi, elküldte.

Na szóval a ricinusolajról: Nekem szőke a hajam ami azt jelenti, hogy a szemöldököm még világosabb, alig látszik, ráadásul nagyon vékony is volt. Elkezdtem kenni, nem is mindennap, de kicsit besötétült és vastagabb lett. Pozityvan csalódtam.:)

A szemöldökökökhöz annyira nem értek, ne annyira nem vészes a tiéd szerintem.

2013. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kép alapján én ezt nem mondanám túl vékonynak, nem is gáz, 3 hét alatt vissza is fog nőni. Lehet csak neked szokatlan most, de szerintem nincs vele gond.
2013. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!