Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszúnadrág ilyen időben?...

Hosszúnadrág ilyen időben? Nem tudom mit is tehetnék. (lent)

Figyelt kérdés

Holnap megyek tankönyvosztásra, amihez be kell mennem a városba. Buszozom és valószínűleg egy csomó barátommal, osztálytársammal találkozni fogok. Ma tudtam meg, hogy holnap lesz. Viszont elég szőrös a lábam és ma már nem volt idő legyantázni. Max 25 fokot írtak neten, nagyon gáz lenne hosszúnadrágban menni?:// Nem tudom mit tehetnék, eléggé látszik és így nem szívesen mennék utcára...

14/L



2013. aug. 25. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mért lenne gáz hosszúnadrágban?

nem tudom ott milyen idő van,de itt borús volt egész nap és esett is,úgyhogy inkább az gáz ha nyári cuccokban mászkál valaki,bár hideg azért nincs

2013. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert eddig szőrös lábbal járkáltál :D? még csak fél 9van, gyantázd le :))
2013. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Eddig nem voltam sehol:D Tüdőgyulladásom volt, szóval kb. két hete nem mozdultam ki a lakásból... Amúgy az a gáz, hogy még csak egyszer volt legyantázva, és anya csinálta (:DDD), szóval nem engedi, hogy én csináljam magamnak, de mostmár nem hajlandó belekezdeni:/

Köszönöm amúgy, ment a zöld kéz:)

2013. aug. 25. 20:39
 4/11 anonim válasza:

Menj nyugodtan hosszú gatyában :)

senki nem fog szólni érte:o :)

2013. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Borotvald le... Mi bajod lesz?!
2013. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
miért nem borotválod le? :) az gyorsan megy. egyébként nem gáz ha hosszúnadrágban mész
2013. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez most elég hülyén hangzik, egy ennyi idős lánytól, de anyu nem engedi. Meg én se szeretném. Egyszer már megtettem és eléggé kiakadt. Régen ő is borotválta, és nagyon megerősödött tőle neki a szőr. Állandóan szitkozódik, bár ne tette volna. Nem akarja, hogy velem is ez történjen, akár egy icipicit se....:/:DD
2013. aug. 25. 20:48
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz azért nektek is:)))
2013. aug. 25. 20:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Max 25 fok? :D Én emiatt egyszer a kánikulában mentem hosszúnadrágban,szólt is érte barátnőm..De 25 fokban nem hinném hogy baj.
2013. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A szőr nem a borotválástól erősödik hanem sok minden mástól, és teljesen normális dolog fiatal korban. A borotva csak levágja a szőrt, semmi rosszat nem teszel vele.

De ha nem akarod akkor menj hosszú nadrágban, azzal sincs semmi gond.

2013. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!