Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem a leírtak...

Tudnátok nekem a leírtak alapján frizurákat linkelni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most szeretnék változtatni a stílusomon. Már egy ideje növesztem a hajam, de nagyon nehéz kezelni. Nem szeretem ha hullámos, és nagyon nehezen áll be egyenesre, de ha egy kis eső is éri, visszaugrik hullámosra. Nem tudnátok olyan hajat linkelni, ami nem olyan rövid (nem akarok megválni tőle) frufrus, és jól néz ki kócosan is? Egyszerűen nem találok megfelelőt. Ja és lehetőleg jól álljon a szív alakú fejformához. Köszi előre is

2013. aug. 27. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

:D


Ez? [link]


És mi lenne,ha elmennél fodrászhoz megbeszélni vele,mi állna jól? Én sem tudtam dönteni és ezt tettem. :)

2013. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát a fodrászom...nos :D eléggé sok ideje szakmában van, és nem ért a mai divathoz. Ha megmutatom neki, megcsinálja, de úgy ő nemigen tud ajánlani. Ez nem olyan rossz, köszönöm :)

(de továbbra is szívesen várom a linkeket:) )

2013. aug. 28. 01:29
 3/6 ariana-girl válasza:
talán akkor keress másik fodrászt:) az beválhat
2013. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ismerek más fodrászokat :) és nem kockáztatom hogy elcsessze a hajam:)de nem is ez volt a kérdés:)
2013. aug. 28. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Budapesten, hegyvidék. :)
2013. szept. 1. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!