Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondolnátok ha meglátnátok...

Mit gondolnátok ha meglátnátok az utcán ilyen hajakkal?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. aug. 28. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Most ezen te vagy, vagy facebookról leloptad a képeket?

am szerintem rémes, de ha tetszik, akkor nem foglalkozol más véleményével

2013. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint nem tetszik ez a felnyírt haj lányoknál legalábbis én nem csináltatnék ilyet, de úgy vagyok vele hogy akinek tetszik viselje. Semmi közöm hozzá ki mit csinál magával!
2013. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

1-2: hu, nezd milyen meno haja van annak a csajnak! :)

3-4: nem tetszik

5: szep, csak zavar, hogy ugy az arcodba log az a tincs.. :D

2013. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
én avgyok az osszesen :D
2013. aug. 28. 13:48
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát ha általában ilyen cuccokat is hordasz, akkor azt, hogy pózer lehetsz. Ilyen hajat a punkok hordanak, viszont a ruháid átlag uncsik. Ez így nekem nagyon nem áll össze.

Meg azt, hogy rohadtul nem áll jól neked. Nem illik az arcodhoz, egy rákos kisgyerekre emlékeztetsz (tudom ez elég morbid meg minden, de most mit tegyek, ha ez jutott eszembe?).

De amennyi feltűnési viszketegségben szenvedő kislány van újabban az utcán, valószínűleg észre se vennélek a többi felnyírt haj, kék-zöld-lila-pink színű haj, pandasmink, neoncucc és kiélt arc között. Max ha valami kis faluban futunk össze vagy nem tudom. :D

2013. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ha pózer lennék nem lenne ilyen hajam 1 éve :)
2013. aug. 28. 13:54
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Fú, ne haragudj, de szerintem neked nagyon nem áll jól ez a haj. Amikor megnyitottam az első képet, hirtelen azt hittem, hogy ez valami vicc, és csak paróka. Amúgy ha valakinek jól áll, akkor nekem mindegy, de szerintem a te arcodhoz gáz.
2013. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A 2,3 tetszik, de a többi ne haragudj nem jön be! Én nem hordanám így!
2013. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan igénytelen hatást kelt. Megbotránkoztató!
2013. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem magával a hajjal van gond, hanem azzal hogy egyáltalán nem illik hozzád, a pufi arcodhoz, a semmilyen stílusodhoz. Csak azt látom hogy fel akarod hívni a figyelmet magadra és ez másképp nem sikerül, csak a hajaddal. Ez gáz, szerintem. De ez csak az én véleményem.
2013. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!