Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne a sulikezdésig...

Hogy lehetne a sulikezdésig eltüntetni a pattanásaimat HÁZILAG?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!:)

2013. aug. 28. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

külsőleg: étcsokit olvassz meg hogy folyékony legyen (mikróban), keverj hozzá egy kis mézet meg egy nagyon kicsi fahéjat, önts hozzá annyi vizet hogy jó állagú legyen, kenhető, maradjon fent az arcodon, hagyd rajta fél órát és szedd le


belsőleg: ne egyél lisztet, tejet, csokit, chipset, és rögtön elmúlik -pár nap- (mert ezektől van).

Kenyér helyett reggelire meg ehetsz sok formában tojást, virslit, zöldségeket, gyümit

kicsit durván hangzik de próbáld ki csak 10 napig (tudom hogy akkor már suli van de kb akkora teljesen eltűnnek!!!), mert most komolyan mit veszíthetsz vele?

2013. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj, köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!:) én hülye az utóbbi hét napban kb 2 kiló kenyeret és egy üveg nutellát ettem meg és csodálkozom hogy életemben először tele van a fejem ragyákkal. :D szóval még egyszer nagyon köszönöm!:))
2013. aug. 28. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Én minden mennyiségben eszem lisztet, és iszom tejet, ezek nem befolyásolják, viszont csokit, chipset 5 éve nem ettem, mert tapasztalat szerint ezek kihozzák. Élesztő jót tesz a bőrnek, szóval azzal rásegíthetsz a regenerálódásra, illetve ha sok vizet iszol méregteleníti a szervezeted, így kisebb valószínűséggel gyullad be a bőröd a méreganyagoktól.
2013. aug. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szivesen, és utolsó, neked valószínű másmilyen a bőröd, de mondom, ha akarja kipróbálja
2013. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!