Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör, vállig érő hajam van,...

Göndör, vállig érő hajam van, simán derékig ér. Nem szeretem, hogy ennyire összeugrik, és nem tudom, hogyan simithatnám ki?

Figyelt kérdés
A hajvasaló egyszer nagyon tönkretette a hajam,azóta használni se merem,a krémek nem érnek semmit,ha pedig tincsenként száritanám simára,az nagyon hosszú,fárasztó,és végül ismét begöndörödik.Már teljesen tanácstalan vagyok,mert sehogy sem áll jól!!
2009. okt. 31. 17:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy másképp nem lehet simitani,ezért inkább azt kérdezem:Hogyan lehet ugy vasalni a hajat,hogy ne kárositsa??Jah,és hozzáteszem,hogy vékonyszálú,és nagyon száraz.
2009. okt. 31. 17:25
 2/8 anonim válasza:

van már egyenesítő damir is és az hasznos ....

hajvasalni meg ugy kell hogy max 2x huzod át én nem nagy hőfokon használni de amugy a hajvaslo minőségétöl is függ

2009. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,de mi az a damir???És mesélnél valamit róla??Amugy köszii!!
2009. okt. 31. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:

jó minőségű hajvasaló és hővédő krém!!!!!

ja meg persze hajmosás után sok balzsam és pakolás.

2009. nov. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Használj erősebb hővédő krémet/sprayt, akkor jobban fogja bírni a vasalást.
2009. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszike!!!Csak még arra adjatok tippet,hogy hogy szedjem rá anyámat,hogy megengedje,hogy vegyek saját hajvasalót!!!Mert mióta leégettem a hajam (egy olcsó,minőségtelen)hajvasalóval,azóta hallani sem akar róla.
2009. nov. 1. 13:33
 7/8 anonim válasza:
hát a dajer ellentétjeh itt nem göndörités van hanem egyenesitik és nem is olyan drága és kb egy fél max egy évig egyenes lesz
2009. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gyűjsd össze rá a pénzed! nekem se akarta engedni, de ballagás után magamnak is finanszírozni tudtam.
2009. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!