Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ulmann Mónika mit csinál a...

Ulmann Mónika mit csinál a hajával, hogy ilyen szép mostanában a jóban rosszbanban?

Figyelt kérdés
hosszú, fényes, élettel tele haja van! hogy csinálja?

2013. aug. 28. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én pont azt mondtam, hogy szerintem a karakter akkor kezdett így megőrülni, mikor azt a borzasztó frufrut megcsinálták neki :D
2013. aug. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
AZ is lehet, hogy hajpótlás is van benne. Nem tudom, nem nézem a sorozatot.
2013. aug. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a frufru egyszerűen undorító , mint egy seprű :DD
2013. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én már kibékültem a frufrujával, de van benne valami, hogy akkor kezdett megőrülni, mikor levágták neki.
2013. aug. 29. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnt fel, hogy olyan szép lenne a haja, de egyszer azt tudom arról beszélt valamilyen műsorban, hogy ő csak természetes szereket használ. Magának kever krémeket meg minden, nem használ bolti termékeket.
2013. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És hol beszélt erről?
2013. aug. 29. 11:02
 7/8 anonim ***** válasza:
mindig is szép volt a haja
2013. szept. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már nem tudom melyik műsor volt, esetleg a Ridikül. De nem biztos, csak tudom láttam valahol.
2013. szept. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!