Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor érdemes rasztázni?

Mikor érdemes rasztázni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Akkora raszta hajat szeretnék, hogy össze lehessen fogni. Ezt kb hány cm hosszú sima hajból lehet elkészíteni? Előre is köszönöm!
2013. szept. 1. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hátközépig érőből csináltattam anno, de vállig összeugrott a készítés során, éppen hogy össze lehetett fogni, de még így is kiszökdöstek a tincsek. Ennél rövidebben szerintem ne nagyon próbálkozz, olyan leszel mint egy ananász. :)
2013. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
milyen módszerrel csinálták a tiéd? az én hajam most mellig ér és 4 hónap múlva szeretném csináltatni!
2013. szept. 1. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is addig ért kb mint most neked és az enyémet szépen össze lehet fogni :9 és az enyém a twist and rip módszerrel készült :)
2013. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon szépen köszönöm! Akkor szerinted jövő hónapban érdemes megcsináltatnom? És ez a módszer milyen? Sokat kell újrahorgolnod?
2013. szept. 6. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!