Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit költötök el évente...

Mennyit költötök el évente összesen ezekre: fodrász, kozmetikus, manikűr és sminktermékek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 23:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

-fodrász: 0 Ft (nem festem, magam vágom - jelenleg derékig ér, nem nagy kunszt időnként vágni belőle pár centit, a lépcsőzetes is megy egyedül)

-kozmetikus: 0 Ft (gyantázás, szemöldökszedés otthon is megy; ahogy a tisztítás, mitesszereltávolítás is)

-manikűr: 0 Ft. (A rövidre vágott, natúr körmöket szeretem a legjobban. Nagy ritkán veszek egy-két lakkot, körömerősítőt. Ha ez is beleszámít, akkor évi szinten kb. 1500,-)

-sminktermékek: minimálisan, alkalomadtán sminkelek, mivel érzékeny a bőröm, szemem. Félévente szempillaspirál-csere, tuscsere; éves szinten pár rúzs, ajakápoló, 1 BB. A púderem, pirosítóm, 1-2 palettám több, mint egy éves... semmi bajuk. Hogy ez mennyi lehet? Úgy 10 ezer. Nem MAC-et, Clinique-t, Lancome-ot veszek, hanem MF, Avon, Astor és ázsiai termékeket.

2013. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Olyan 100-200ezer.
2013. szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
egy átlag divatnő 50ezret símán csak ruhára + 50 testápolásra. A vicc az hogy nem lesznek szebbek tőle.
2013. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Fodrász: évi 3x2500. Ha épp nincs időm rá, le tudom vágni magamnak, de egyszerűen imádom a fodrászom alkotásait, így ha ikerül időpontot egyeztetnünk akkor természetesen hozzá megyek.

kozmetikus: arc kezelésekre nem szorulok.

manikűr: géllakkom van többnyire, ez havi 2000.

smink: többnyire minőségi dolgokat veszek, de ezek jó sokáig elegek, szóval nem tudom megsaccolni.

2013. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Fodrász: 0 Ft. Én is magamnak vágom és nem festem.

Kozmetikus: 0 Ft. Nem járok, mindent itthon oldok meg.

Manikűr: Ezt is itthon csinálom. Lakkokra, lemosóra meg ilyenekre olyan 3000 Ft-ot költök szerintem átlagosan évente. Mondjuk most vettem 3500 Ft-ért körömvágó ollót, körömreszelőt is szoktam, de azt nem számolom.

Smink: Na ezt a legnehezebb megsaccolni. Az elmúlt pár évben elég sokat vásároltam sminkcuccokat, de idén arra mentem rá, hogy a meglévőket használjam el. Azt tudom nagyjából megsaccolni, hogy idén mennyit költöttem eddig az évben sminkre. Ez kb. 18000 Ft, amire nagyjából emlékszem. De van benne alapozó, ecsetek, paletta, stb.

Még egy 10000-et szerintem el fogok költeni idén sminkre, mert kell vennem korrektort, egy másik alapozót (mert amit most vettem nagyon rossz), egy púdert (most csak átlátszó van, a többi elfogyott), és még egy sötétebb púdert is be akarok szerezni kontúrozáshoz.

24/L

2013. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Fodrászhoz nem járok- 0 Ft.

Kozmetikus: 2-3 havonta kezelés: kb. 20-25 ezer Ft.

Manikűr, műköröm: 0 Ft.

Sminktermékek: szökőévente ha veszek valamit, talán évente 5000 Ft.

2013. szept. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

fodrász: 0 forint, anya vágja

kozmetikus: 0 forint, nem járok

manikűr: 0 forint, magamnak intézem

sminktermékek: nem nagyon sminkelek, csak arctisztítóm van, hidratálókrémem, meg egy spirálom, szóval nincs egészen 5000 forint

2013. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%

Atyaég, itt mindenki ilyen igénytelen, és ezzel fel is vág? Hogy vagytok ti nők??? Én évente fodrászra 4-500 ezer Ft-ot költök, sminktermékekre kb ugyanennyit, bár sosem számoltam.

Kedves előttem válaszoló, ha Clinique termékeket vennél, vagy Mac-et, lehet nem lenne érzékeny és allergiás rá a bőröd. Ha gagyit veszel, ne csodálkozz!

2013. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

8-as!

Első vagyok.


Tudod, évi egy-két alkalomért nem fogok több tízezres terméket venni, főleg hogy smink nélkül is tökéletesen vállalható az arcom.


A hajam se szorul több százezer forintos kezelésre, ugyanis 1) a színe gyönyörű és még 30 felett sem őszülök; 2) extra dús és egészséges fényű.


Soha, senki nem tartott még igénytelennek,

és úgy vélem, hogy inkább te lehetsz szánalomra méltó, ha olyan csúf vagy, hogy több százezret kell költened magadra, hogy emberek közé mehess.


Az igénytelenség nem azon múlik, hogy ki mennyi pénzt fordít magára.

2013. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%
Tévedsz kedves előző, egyszerűen nőnek érzem magam, és jól esnek ezek a dolgok! :) Modell vagyok, úgyhogy csúnyának korántsem nevezhetsz! :) Egy nő úgy nő, ha ad magára! Az férfiak is szeretik a nőn az igényes sminket (nem a vakolatot), a finom illatot, a selymes hajat! Mondjuk annyi, hogy szerintem akkor is megvehetnéd a jobb minőséget, ha csak párszor használod! Szerintem az az igénytelenség, ha nem nézed meg mit kensz magadra, és az utolsó kínai szar is megfelel neked. Téged nem érdekel mit szív be a bőröd? :D És pont ezért, mivel keveset használod, sokáig elég lenne! De te tudod! :) ;)
2013. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!