Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Swarzkopf Taft hővédőt hogy...

Bella1193 kérdése:

Swarzkopf Taft hővédőt hogy kell használni? (hajápolás)

Figyelt kérdés
Ráfújom a száraz hajamra és nagyon nedves és kivasalom akkor ragad a hajvasaló is rajta

2013. szept. 2. 16:43
 1/2 anonim válasza:
Nekem is olyan van, és én úgy használom, hogy mielôtt kivasalom a hajam, megmosom (ha reggel vasalom, akkor elôzô este megmosom), és elkezdem szárítani, majd mikor már szinte csak nedves, akkor fújok rá egy adaggal, így még "vizesebb" lesz, és megszárítom. Utána legalább egy órát hagyok a hajamnak, hogy beszívja kicsit, majd hajvasalás elôtt teszek a végére egy kis hajolajat, meg egy nagyon pici hajhabot a tetejére, és ettôl nem fog ragadni majd a hajvasalód. Persze miután felvitted, szintén kell várni egy picit (olyan 10 percet). Nagyjából ennyi ^^
2013. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget de ha olajat raksz a hajad végére és kivasalod azt lehet nekem rá van írva hogy hőtől védeni kell
2013. szept. 6. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!