Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kallos termékek tényleg jók?

A kallos termékek tényleg jók?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon dicsérik őket és szeretném én is kipróbálni.:)
2013. szept. 2. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Ttejproteines + placentás pakolásáról: A hajamra akkor volt jó, amikor teljesen tropára volt téve a hajvasalótól (6 éve). Most teljesen egészséges a hajam, újra vettem és meglepően tapasztaltam, hogy kiszárította a hajamat, pedig régen ez volt a hajam szerelme. Nem kenem rá, mert 100x jobb nélküle a hajam.

Gogo hajpakolás: illata jó, felkentem a hajamra, de semmi extra. Nem táplál eléggé és mintha rajta se lett volna.

A vaníliás testápolóját nem szeretem, mert ezer év mire beszívódik, ragad tőle a bőröm és darabokban potyog le rólam valamiért elkenése közben.

Egyedül amit szeretek, az a körömlakkja. Gyorsan szárad, tartós és olcsó.

2013. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még kifelejtettem a tojás samponját. Az imádtam!!! :) Tojáslikőr illata van, ami a hajamban is megmaradt. Nagyon puha és szép fényes lett tőle. Ezt is ajánlom a körömlakkon kívül.
2013. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én rengeteg terméküket használom.


a hajfestékek közül a glowt és a kallos colors szoktam használni. nezeknek van a legjobb hamvas szőke árnyalaik.


Samponok közül a placentásat és a lattét használtam. több mint 1 hónapig bírja az 1 literes kiszerelés, ez nálunk nagyon jó, mert sok ilyet használunk.


balzsamok is bírját legalább 1 hónapig és mindkettőt 500 ft körüli áron veszem.


alapozót használok még tőlük és tervezek még púdert venni meg hajolajat.

2013. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a hajvégápolóról is nagyon sok jót hallottam, a körömlakkokat meg tényleg sokan dicsérik. Én is tervezem megvenni mind a kettőt.:)
2013. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a szemöldökfilcüket szeretem nagyon - mondjuk azoknak, akiknek erősebb szín kellene, nem ajánlanám, én az alapjáraton dús szemöldökömben néha levő hiányok kitöltésére használom, arra pont jó, mert nem erős a színe, ezért természetes a hatása.
2013. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát azért hasra nem esek a dolgaiktól. Bár 1 próbát lehet neki adni, elég olcsó, és annyira azért nem szörnyű.

A hajpakolások szerintem elég semmik, elmegy, de óriási csodát én nem tapasztaltam, bár tény, hogy nincs komolyabb probléma a hajammal.

A lila feliratos hajvégápolójukat szeretem, ár-érték arányban jó.

A sminkcuccok szerintem nem annyira jók, a körömlakkhoz még nem volt szerencsém, mert mindig csak uncsi színeket találok, de az biztos jó, legalábbis körömlakkból még nem találtam nagyon rosszat. :D

A go-go termékcsalád viszont annyit is ér, amennyiért adják. Egyszer az akadt a kezembe valahol, hát olyan pocsék még nem volt egyetlen sampontól sem a hajam, nem ajánlom jó szívvel senkinek.

2013. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Én a hővédőjét próbálom most éppen eddig jó.
2013. szept. 5. 13:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a Kallost, főleg a hajra való termékeit. Fél éve használom a hővédőt, sampont, hajpakolást tőlük. Imádom. Tervezek beruházni szemöldökceruzára is és körömlakkra :)
2013. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, azóta a Go Go deót is kipróbáltam, az vmi borzalom volt. Jó, a sima olcsó deók amúgy sem működnek az izzadásomra, idén találtam rá az első deóra, ami működött... na de ez még a többi himi-humi golyós deónál (Fa, Garnier, Aldi sajátmárkás, Isana, Sanex - ugyanaz kb. mindegyik) is rosszabb, felkentem, és 5 perc múlva már izzadtam...
2013. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!