Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok hasznos hajápoló...

Tudnátok hasznos hajápoló szereket írni?

Figyelt kérdés
Olyankra gondolam ,amik segítittik ,hogy ne töredezzen legyen selymes és segíték a növekedést ,akármilyen szer lehet ez spray,haj olaj,kristály olaj,sampon és tudnátok linkelni oldalt ,amin lehet rendelni? :)

2013. szept. 7. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ricinus olaj: Kend be vele a hajad (patikában 200ft-ért hozzád vágják) hagyd rajta 1órát kb aztán mosd ki samponnal. Gyorsabban fog tőle nőni a hajad, selymes lesz meg ilyesmi. Ezt hetente 1-2x csináld meg :)


Tojás: Vegyél elő a hűtőből 2db tojásst, plusz egy kis testápolót, keverd össze majd kend be vele a hajad. Hagyd rajta állni 20-30 percet és mosd ki. Ettől sem fog annyira töredezni a hajad és jó puha lesz ^^


Remélem tudtam segíteni :)

2013. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ricinus olaj például, nagyon szépen ápolja a hajat, dús, fényes lesz és gyorsabban is nő (ha a szempilládra kened, akkor az is nagyon szép lesz.

A boltokban én általában a Gliss kur-t veszem, nekem gyönyörű lesz tőle a hajam, pedig amúgy vékony szálú, emiatt nagyon el tud gyengülni a vége és könnyen törik.

2013. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!