Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretsz fodrászhoz járni?...

Szeretsz fodrászhoz járni? Miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek. Sokat kér a hajvágásért, be nem áll a szája, rettegek, hogy elcseszi a hajamat.
2013. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Utálok. Nem szeretek pénzt kiadni (nagyon zsugori vagyok). Én is mindig attól félek, hogy elcseszi a hajam (bár erre még nem volt példa, szerencsére).
2013. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Drága, sokat beszél és sok időbe telik, mire elkészülök. Ha nem őszülnék, sosem járnék. Egyébként profi a csaj, sosem rontotta el a hajamat, mindig azt csinálja, amit kérek.
2013. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
95%
Imádok:D Fiú vagyok így olcsó nekem...mindig jóra vágja fodrászom a hajam..és olyan mikor vágja:33
2013. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
nem.de utána már örülök,ha szép lett a hajam,egyébként nem szeretek,mert sokat kell ott ülni és a fodrász folyton beszélgetni akar,nem értem mért ez a mániájuk,nyugodtan lehetne csöndben is dolgozni,engem nem zavarna
2013. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát nekünk egy barátunk fodrásznak tanul,ő vágja a hajamat,így vele jó is beszélgetni,pénzbe sem kerül,és tetszik a végeredmény.:))
2013. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert drága, és mindig valami extra dolgot művel a hajammal, begöndöríti, kiegyenesíti, más fazont vág, nem úgy festi ahogy kérem. Értem én, hogy ki akarja élni a művészi hajlamait, de ne az én hajamon. Nem értem miért nem képes simán azt csinálni, amit kértem.
2013. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Utálok. Eddig még nem sikerült olyan fodrászt találnom, aki legalább minimálisan törődik a fizető vendégével, vagyis meghallgatja a kérésemet, ne adj isten normális tanácsot ad, és végül a megbeszéltek szerint vágja le a hajamat...

Mivel hosszú, egyenes hajam van, és frizurát sosem vágatok, áttértem az itthoni hajvágásra. Ma vágta le először a párom a hajamat (fenékig ért, most áll alá picivel), és tökéletesen elégedett vagyok. Ingyen volt, és a fodrász is kedves volt ;)

2013. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

En nagyon szeretek. Szeretek vele kötetlenül beszélgetni, bízom benne mert a városom egyik legjobb, vagy ha nem a legjobb férfi fodrászszalonjába járok, mindig jó lesz a végeredmény, pedig elég rossz minőségű hajam van:) meg amugy is imádom amikor baszlatják a hajamat:D

16/f

2013. szept. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Én szeretek. Járok is hetente 1-2 alkalommal. Nem szoktam itthon magamnak mosni, mindig fodrászhoz megyek. A fenekemig ér a hajam, így mire én beszárítom azzal elmenne egy fél nap. A fodrásznak ez sokkal könnyebb, mosással, mindennel együtt max. 2 óra alatt végezni szoktunk. Ha festi, az kicsit hosszabb. Tény, hogy nem olcsó mulatság, de nekem megéri. Meg is tehetem, és időm is van rá.
2013. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!