Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kozmetikumokat használj...

Milyen kozmetikumokat használjon egy igényes férfi?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

- tusfürdő

- dezodor

- arcszesz

- sampon

- fogkrém

- egy finom parfüm


Ennél nem kell több szerintem. Meg nem is tesz jót. Ha csak azt nézem, hogy nekem van külön arclemosóm, intimlemosóm, tonikom, millió krémem, hidratálóm és mégis problémás a bőröm. A pasim meg csak letusol és kész és nem zsíros, nem száraz sehol a bőre, nincs semmi gondja vele, meggondolandó, hogy én is visszavegyek a saját vegyszerezésémből.


Ha az "igényest" úgy érted, hogy szemránckrém, bőrradír, stb. akkor szerintem ne csináld. Ez nem más, mint a kozmetikai gyárak fogása a piacuk bővítésére, át akarják mosni a pasik agyát, hogy ez az "igényesség".


Tetszik az a régi mondás, hogy "Ha a piperecuccaid nem férnek rá egy szappanos dobozra, akkor b*zi vagy." Túlzás, de találó szerintem.


Legyél ápolt, tiszta, diszkréten illatos, de nem állj be ebbe a gusztustalan metroszexuális sorba. Én elhánynám magam, ha a pasim egy hidratáló arcapakolással ülne be mellém a TV elé.


25/L

2009. nov. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szappan, fogkrém, sampon.


Nem az agyon pacsulizott férfi az "igényes" férfi.

2009. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdv,

Amit én használok (32/ff).


- Baba szappan fürödni ("sajnos" utálom a tusfürdőt, ha azzal zuhizom, egyszerűen nem érzem tisztának magam)

- Esténként mélytisztító tonik borotválkozás után, és "Nivea for men" testápolóval kenem az arcom be. Az arcszeszt utálom, kipattogok tőle.

- Hónaljstift, body spray vagy parfüm (vagy az egyik vagy a másik) minden reggel

- Fogkrém természetesen :)

- A lábam minden reggel izzadsággátló púderrel beszórom, mielőtt felveszem a zoknim


Hirtelen ennyi. Igényesnek tartom magam, de nem viszem túlzásba, nem fújom magam agyaonra, sőt, zavar, ha nagyon érzem magamon a spray-met.

2009. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tusfürdő izzadtsággátló meg hasonlók jó szerintem ez nem igényesség hanem ez így alap dolog:D

nekem ezeken kívül ecsetelős izzadtsággátlóm van mivel nagyon izzadós típus vagyok. ezenkívül van arctisztító tonikom, bőrradírom és szerintem ennyi...

16F

2009. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!