Feketéből barna?!

Figyelt kérdés
A barna festékből fekete lettem és szörnyen áll, szerintetek pár hajmosás után kopni fog a hajam vagyis le fogja dobni a feketét?
2013. szept. 9. 11:02
 1/2 anonim válasza:

Sajna nem valószínű :( A fekete nagyon-nagyon-nagyon makacs szín, attól megszabadulni nem lehetetlen, de sok pénz, idő és hajroncsolásba fog kerülni... Én még régen egy 12 hajmosás után kikopó hajszinezőtől lettem olyan fekete, hogy 2x hidrogénezte ki a hajamat a fodrász mire valamennyit világosodot...


Egy nekem bevált tipp: sima c vitamin tablettákat törj össze (vagy vegyél c vitamin port) keverj bele egy kis hajbalzsamot és kendd a hajadra, de figyelj rá hogy a hajvégektől kezd. Húzz rá zuhanysapkát, arra tekerj egy törülközőt és várj vele egy órát kb. Le fogja szedni a fekete festéket, de nem biztos hogy egyenletes lesz mindenhol a hajszíned és számíts rá hogy nagyon vörös lesz (mivel a fekete hajszínben van a legtöbb vörös színpigment) Szerintem foglalj le egy szombat reggeli időpontot a fodrászodnál és csináld meg a c vitaminos dolgot péntek este, így nem kell emberek közé menned ha nem lesz szép a végeredmény. A fodrászod utána rá tud festeni egy szép egyenletes sötétbarnát.


Én így szabadultam meg 2 év fekete hajfestés után a színtől, sokkal olcsóbb megoldás mint megvenni egy hajradírt, ráadásul kevésbé károsítja a hajat. Persze a c vitamin is kiszárítja a hajat, érdemes utána feltenni egy pakolást, de még mindig jobb mint az erős vegyszerek.


Remélem tudtam segíteni :) Sok sikert a visszabarnuláshoz :)

2013. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kipróbáltam ezt a c vitaminost olvastam máshol is, háromnegyed órát volt rajta és fekete maradt a hajam :SSSSSSS
2013. szept. 10. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!