Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullhat a haj felcsatolhatos...

Hullhat a haj felcsatolhatos pothajtol?

Figyelt kérdés

Egyszeru kinai semmit akarok csak tenni...nem tunik fel,hogy nem az enyem,csak ha angyon megfigyelem. nem drága,es sok penzt nemis koltenek ra,mivel csak mig nem nol a hajam kicsit,addig hasznalnam. szoval ha egyszeruen beletuzom a hajamba,attol is hullhat?

és ha copfba teszem,de jol elrejtem,akk is hullhat tole (ha hullik) ? mert ott a gumi tartsa

köszönöm :)


2013. szept. 9. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is használok már régebb óta csatos póthajat. Régebben leengedve hordtam ma már csak felkötve használom. Hullani sose hullott tőle a hajam csak ha már több napon keresztül rajta van a fejemen (persze estére leveszem) akkor megfájdul ott egy kicsit a fejbőröm. Ami még nem szerencsés ha gyakran használod, hogy mivel nem igazi hajból van össze fog állni és lehet majd rajta látni, hogy mű, ezért majd időnként cserélni kell.
2013. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!