Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont es balzsamot...

Milyen sampont es balzsamot ajanlotok?

Figyelt kérdés
Szia mindenkinek. Eddig nem figyeltem, milyet hasznalok, es addig jol elvoltam azzal, amit hasznaltam. Gyorsan zsirosodik a hajam, festett es rovid; rendszeresen vasalom (heti 2x). Az lenne a kerdesem, hogy nektek mi valt be? Eddig nem erdekelt a dolog, viszont most rajottem, mennyire elhanyagoltam a hajam ilyen szempontbol. Akcios vagy felso kategorias, mikor hogy alakult. Koszi, ha valaszoltok, zold kezecskevel halalom! (Az Elsev zsiros hajra, vagy a festett hajra nem valt be)
2013. szept. 11. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
én kallos balzsamot használok és teszek hozzá pár csepp levendula olajat(nekem is festett)
2013. szept. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg a Garnier Ultra Doux levendulás sampon jó zsíros hajra, bár én még nem próbáltam, tehát csak mások tapasztalatait írtam le. Ami nekem bevált és nagyon puha, fényes lett tőle a hajam, sőt még tovább is bírta, az a Farmasi-nak a vitaminos samponja, de ebből többféle is van és egyik sem zsírosítja jobban a hajat. Douglas-ben lehet kapni, 1000 Ft 700 ml. Az Elseve zöld sampon nekem sem vált be, még inkább jobban zsírosodott tőle a hajam :S

Balzsamból ami szerintem nagyon jó, az az Ultra Doux Heritage of Provence, de a Balea balzsamok között is vannak nagyon jók!

2013. szept. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Balea oil repair sampon és balzsam vált be leginkább.
2013. szept. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a valaszaitokat!
2013. szept. 12. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Dove split ends rescue vált be.
2013. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!