Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier color sensation...

Garnier color sensation OPÁLSZŐKE hajfestéket próbált már valaki? Milyen alapszínre milyen színt adott Neked?

Figyelt kérdés
Képzeljétek úgy jártam, hogy közepes hamvasszőke eredeti haszínemet akartam kicsit világosítani és Loreal világos bézsszőkével (9.0) festettem, de túl világos-sárga lett, ezért az eggyel sötétebb "valódi szőke" (8.0) festékkel festettem másodszorra, amitől MÉG VILÁGOSABB és MÉG SÁRGÁBB lett!!! :( Nagyon elkeseredtem! Nem is merem tovább a Lorealt használni. Vajon ez a Garnier 7.0 sötétebb lesz?
2013. szept. 12. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:
menj fodrászhoz, magadnak csak tönkreteszed ha ennyi félét kensz rá, a végén olyan színe lesz amin csak a barna segít
2013. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!