Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszárítóval történő hajegyen...

Hajszárítóval történő hajegyenesítéshez milyen hajkefét ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy professzionális hajkefét, viszont nem tudom eldönteni, hogy körkefe kellene, vagy pedig sima hajkefe. Szerintetek? Azt már kiválasztottam, hogy mindenképp kerámiabevonatos vaddisznósörte kefét szeretnék, de nem tudom, hogy melyik a jobb a hajegyenesítés szempontjából. A méretek is kérdésesek, szerintetek mekkorát érdemes venni? Vékonyszáló hajam van, hátam közepéig ér. Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 12. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképpen körkefét, azzal gyönyörű sima hajat tudsz szárítani és jól meg lehet emelni a tövét is vele. Mérete..szerintem közepes vagy nagy, elég hosszú a hajad hozza.
2013. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!