Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a jobb? Ha én viszek...

Mi a jobb? Ha én viszek festéket, vagy ha a fodrásznál keverik?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Az a legjobb,ha te veszed a festéket,és be is fested magadnak.
2013. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
56%

Hát vannak fodrász ismerőseim aztán tőlük tudom h az ilyen emberektől rosszul vannak.

Van aki úgy ment oda, h haját otthon kimosta, aztán mindent vitt, majd a festékkel a haján hazament, h még azért se kelljen fizetni.

Aztán mikor ugyan úgy számláztak akkor fel volt háborodva, h mit képzelnek....

Csak abba nem gondol bele, h ha a fodrászt így kiforgatja akkor csődbe megy az 500 forinttal...

2013. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem jobb, ha a fodrászra bízod! Ő tudja igazán, hogy milyen szín+árnyalat a legmegfelelőbb, akár ki is tudja keverni, ha a palettán épp nem szerepel egy bizonyos árnyalat.
2013. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem a pénz miatt kérdeztem, hanem a festék minősége és az árnyalatok miatt.

Nem szeretem magamnak festeni, de az eddigi fodrászom rám bízta mindig, hogy vigyek festéket.

Most új fodrászt keresek, mert elköltöztem onnan, és ezért szeretném tudni, mi a jobb a szín miatt.

Épp színváltás van folyamatban, világosítom folyamatosan, de szívatni nem akarom. A bolti festék mindig szépen befogta, nem lett soha ronda, a kevert festéktől sem lesz, igaz?

2013. szept. 13. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit eddig én tapasztaltam ezzel kapcsolatban: amikor a fodrász keverte ki az árnyalatot akkor mindig olyan lett amilyet szerettem volna, viszont kb 2-3 hét múlva kikopott a színe. Amikor meg én vittem az sokáig elég intenzív maradt viszont általában sose pont olyan volt amilyet ráírtak a dobozra hanem általában sötétebb vagy kicsit más árnyalat. De ezek attól függnek, hogy a fodrász milyen fajta hajfestéket használ az enyém valószínűleg nem a legtartósabbat.
2013. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!