Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kókuszolaj is ápolja, dúsítja...

Kókuszolaj is ápolja, dúsítja a szempillákat vagy csak a ricinusolaj?

Figyelt kérdés
rici irritálja a szemem, így váltanék kókuszolajra, -ha az is használna
2013. szept. 13. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak hajra használtam kókuszolajat.Nem dúsította,de nagyon csillogó lett.
2013. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, hajra én is régóta használom :)

a Hogyan legyek jó nő honlapon olvastam h szempillára is jó... csak nem tudom h mennyire...

ricinusról sok jót hallottam, kipróbáltam szempillára, de irritálta a szemem, ezért gondoltam h váltok

2013. szept. 13. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a ricinust egy kimosott szempillasprirállal viszed fel a végekre, akkor lehet, hogy kevesbé fog irritálni.

A kókuszolaj egy kiváló emollient (bőrpuhító) anyag, bátran használhatod hajra és szempillára egyaránt. Én is sokszor tartok kókuszolaj kúrát, mert szép fényű, erős szálaim lesznek tőle, de dúsító-szempilahosszabbító hatással nem rendelkezik ez az anyag, azt csak a ricinus olaj tudja.


Üdv, egy kozmetikus

2013. szept. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

rendben!

köszönöm szépen a válaszod! :)

2013. szept. 14. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!