Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon a szemem alatti...

Az arcomon a szemem alatti résznél is lehetnek kicsi fekete pattanások vagy az szőr akar lenni?

Figyelt kérdés
Nem pont a szemem alatt kicsivel lentebb. Hogyan tüntethetném el? Ha nyomkodom néha kijön de nem mindig és nem tudom hogy miaz... hogy lehet eltávolítani?
2013. szept. 13. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Az se nem pattanás se nem szőr, hanem mitesszer. Első körben próbáld meg az arcradírt, ha az nem segít, akkor nem tudok mit tanácsolni. Vagy menj el kozmetikushoz és kitisztítja.
2013. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát azért szerintem már el kéne tudni dönteni, hogy az pattanás vagy szőr. Ilyesmit összekeverni. :D

De szerintem is mitesszer lehet. A szőrt nem tudnád kinyomni, a pattanás pedig inkább pirosas. A mitesszer felgyülemlett faggyú és szennyeződés, a levegővel érintkezve lesz fekete a teteje. Fürdés, arcgőzölés után egyszerűbb kinyomni, általában egy rizszsemhez hasonló, kicsi valami távozik. Ami inkább keményebb és legtöbbször sárgás. Gyakorlatilag bárhol lehet, sok helyről igen nehéz eltávolítani. Kozmetikus segíthet rajta, súlyos esetben bőrgyógyász. Vagy otthon használj gyakrabban arcradírt és akkor fokozatosan el lehet őket tüntetni.

2013. szept. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!