Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúként a göndör haj egy...

Fiúként a göndör haj egy rémálom, nem?

Figyelt kérdés
Nekem göndör/hullámos hajam van és arra jöttem rá,h 2 lehetőség van. Az egyik,h folyton fodrászhoz jársz és levágatod, a másik,h meghagyod viszonylag nagyra. De az átmeneti állapot a kicsi és nagy között, amíg nő, az tűrhetetlen, kb mindenki egy igénytelen trógernek nézne :D Titeket, akiket még érint ez a probléma,h vagytok vele?
2013. szept. 14. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesómnak is göndör a haja. Utálta,megoldotta egyszerűen. Vett magának hajnyíró gépen és minden héten letolja nulással :D Probléma megoldva :D
2013. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem iszonyat cuki a fiúkon a göndör haj.

:$

2013. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, de nekem a nullás vagy ahhoz közeli az elég para lenne...volt már nagyon rövid hajam :D


Persze, sok csaj mondja ezt, de igazából mindegyik egy kopasz, gyúrós, agyontetovált flegma srácra vágyik, akikről folyton fészbukon posztolnak képeket szívecskével...

2013. szept. 14. 22:47
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
rossz társaságban keresgélsz...
2013. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 vmi03 válasza:
46%
Nekem kicsi és hosszú közti van nekem is göndör és elég nehéz ápolni ha fésülni akarom vagy a fésű törik vagy benne marad a hajamba a fésű mert reggelente Emellett még olyan kócos h ihajj csuhajjXDD mások véleményét leszarom egy év múlva már tuti meglesz váll alá és akk a hullám isfélig Meddig kimegy belőle. Na ez jó nagy zagyvaságba sikerült kifejezni
2013. szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha neked az ilyen lányok tetszenek;)
2013. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Milyen lányok? Nem mondtam semmilyet :D Normális csajismerőseim vannak, nem pl. plázacicák, és a szinglik közül kb. mindegyik ilyeneket posztol.
2013. szept. 15. 11:07
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem-nem..és mi van Harry Stylesszal?

Eszméletlen gyönyörű haja van! Igaz hogy 'viselni' is tudni kell!

És ő tudja is! Figyelj és tanulj!

2013. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Annyi a különbség,h én nem a saját nememhez vonzódok... szal inkább nem tanulnék tőle semmit.
2013. nov. 18. 00:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát jó..akkor úgy mondom, hogy csak az olyan szép amilyen az övé. Nagyon ronda amikor egy fiúnak göndör haja van és lelapul stb..

Nem kell bunkózni!

2013. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!