Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meztelenül bőrradíroztok?...

Meztelenül bőrradíroztok? Hogyan oldjátok meg, hogy a bőrradír ne menjen be intim helyekre?

Figyelt kérdés
Gondolom nem jó, ha belemegy a puncimba meg a fenekembe a bőrradír. Még ha nem is kenem bele, tusoláskor beleviheti a víz. Ki hogyan küszöböli ezt ki? Bikinibe használjátok?
2013. szept. 15. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak gondjaid. :D

Nem hiszem, hogy nagyon árt ilyen módon, belsőbb részekbe meg csak úgy biztos nem megy be, ott valóban okozhat gondokat, aztán meg úgyis lemosakszik az ember alaposan és lemosod, kész, meg van oldva. :D

2013. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen még sosem gondolkoztam, én bizony beállok a kádba, mert a saját készítésű bőrradírom átka, hogy pereg is össze-vissza. Fentről lefelé haladva leradírozom a testem (nyak, dekoltázs, kar, has, hát, lábak). Aztán nagyobb vízfolyással gyorsan leöblítem. Sosem tapasztaltam olyat, hogy intim helyekre került volna a bőrradír.
2013. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze a házi testradír megint más...abban cukor van. De azt amit a boltban veszek az enyhén csíp..és a vizzel ahogy lemosom befolyik oda is :)
2013. szept. 15. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy meztelenül. :D Nem ruhába. Az elején én is házi készítésű bőrradírt használtam (olívaolaj+só), de meguntam, és rendeltem az Avonból egyet. Beállok a zuhany alá, végig radírozom a karomat, hónaljamat, mellkasomat, hasamat, fenekemet, bikinivonalamat, a lábamat, és néha a talpamat, és vízzel leöblítem. Sose került be olyan helyre, ahova nem kellett volna. :D
2013. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!