Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi van ha a veet szőrtelenítő...

Mi van ha a veet szőrtelenítő krémet rákenjük a férjem arcára? Azt írják nagy betűvel, hogy NEM ALKALMAS arcra, de nekem még semmi bajom nem volt tőle, semmi bőrpír vagy ilyenek, és én használom bajusznál.

Figyelt kérdés
27N
2013. szept. 16. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha te használod arcra akkor nagy valószínűséggel neki se lesz semmi baja tőle (persze simán előfordulhat, hiszen mindnekinek más a bőre, másképp reagál, lehet h a te bőröd már hozzászokott, stb) de amúgy hosszútávon neked is azt ajánlom azt használd ami alkalmas arcra is :) nem véletlenül írják rá. Attól h rövidtávon semmi bajod még hosszútávon lehet nem tesz túl jót (főleg h ezekben jó sok kemikália van)


Amúgy megkérdezhetném, miért gyötröd szegényt ilyenekkel? :) Férfiaknak ott a borotva, sztem a legtöbb pasi az utolsó dolog amit az arcán szeretne tudni az a szörtelenítő krém, kellemetlen a szaga, férfiaknak túl macerás stb...

2013. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A férfiak bőre más,így érzékeny a borotválkozástól én nem tenném,mert elég komoly bőrgyulladás lehet belőle.Savat tartalmaz akár helyileg is kialakulhatnak hámlások.
2013. szept. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!