Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Véletlen leborotvált...

Segítség! Véletlen leborotváltam a szemöldököm! Mit csináljak? 15/L

Figyelt kérdés
Meg akartam ritkítani, de véletlen leborotváltam az egészet. Akkor úgy voltam vele hogy akkor már a másikat is. De elég hülyén nézek ki. Mit csináljak?
2013. szept. 17. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
menj el kozmetikushoz o majd fest egyet amig ki nem no a szemoldokod.
2013. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szemőldök ceruza :)
2013. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Borotváld le máshonnan a megfelelő mennyiségű szőrt, majd egy kis pillanatragasztóval formázd meg újra a szemöldököd :)
2013. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Múltkor én is véletlenül teljesen beleszedtem, a mai napig (kb. három hét alatt) nem jött rendbe teljesen.

Én ceruzával kijavítom. :)

Tök ciki amúgy, 28 éves vagyok, nem egy kistini, aki most tanulja ezt. Nem tudom, hogyan sikerült így beleszednem. :)

2013. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aquarell festék nem jó, leázik. Talán a zománc, vagy kalapácslakk...
2013. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem kötözködésből, csak szimplán nem értem, hogy hogyan lehet leszedni az egészet? Tényleg nem tudom elképzelni, ne haragudj.
2013. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
JÉZUSOM...
2013. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ott a ceruza és vársz míg újra kinő!
2013. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj!Kend be esténként, sokkal hamarabb visszanő:)
2013. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Én azt nem értem, hogy a szemöldöködnek miért borotvával esel neki? Szemöldökcsipeszről még nem hallottál? SOHA nem borotváljuk az arcunkat, SEHOL!!! Amúgy ahogyan már írták előttem is, szemöldökceruzával húzd ki, vagy menj el egy kozmetikushoz hogy húzza ki, és várj amíg újra kinő.
2013. szept. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!