Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna félig ősz hajra...

Sötétbarna félig ősz hajra melyik színű Kadhi hajfestéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A világosbarnától aranyvörös árnyalatú lett. A mogyóróbarnától enyhén zöldesnek látom a színt.
2013. szept. 17. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel keverted ki? Állítólag ha kemény vízzel, akkor zöldes lehet, ha túl forróval, akkor meg narancssárgás. Az ősz szálakat mindig világosabbra fogja befogni, de nekem pl nagyon bejön, mintha melír lenne. Az árnyalatot úgy válaszd ki, hogy milyen színt szeretnél ( világosabb sose lesz a saját hajadnál)

Az is lehet, hogy te jobban járnál a 2 lépéses színezéssel : először 100% henna, majd pár nap múlva 100% indigó.

2013. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben befestettem 4 rész mogyoróbarna és 1 rész világosbarna keverékével. Egy órát hagytam rajta, kicsit sötét lett. Köszönöm a válaszod.
2013. szept. 17. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!