Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni foltokra,...

Pattanás utáni foltokra, hegekre van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Az állam és a T-zóna környékén jelentek meg. Olyan mint a sima bőröm,csak egy piros folt van a pattanás helyén, dudor nélkül. Ha elmegyek arc tisztításra kozmetikushoz,eltűnhetnek? korábban még sosem voltam, nem tudom milyen változást idézhet elő a bőrömön.. használtam má rá több féle krémet is,de egyik sem segített. Nem igazán van pénzem drága krémekre, jelen pillanatban arc tisztításra sem.mivel tudnám eltűnteni? lehet le kellene hámlasztanom, hogy új bőr legyen ott? de hogyan? lehetőleg házi praktikákat várok. Előre is köszönöm a válaszokat!! :)
2013. szept. 17. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, az egész orrom piros gyakorlatilag a hegektől, az államon is van pár. Máshol szinte makulátlan a bőröm, de itt szoktak időnként kijönni pattanások, szinte mindig hegesednek. Én azt próbáltam ki, hogy vágok egy vékony, kis szelet citromot. Teszek rá egy adag szódabikarbónát, megnyomom kicsit a citromot, hogy levet eresszen, így felpezseg a szódabikarbóna rajta. Ezzel szoktam átdörzsölni az arcom többször is, amikor kezd száradni, kb. negyed óráig, utána hagyom teljesen megszáradni és langyos vízzel lemosom. Utána puha szokott lenni az arcom, nekem nem szárad ki, bár azt olvastam száríthat kicsit. Nekem el nem tűntek tőle teljesen a foltok (igaz mostanában kicsit hanyagoltam a használatát), de világosodtak, halványodtak tőle.
2013. szept. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Körömvirág balzsam, 2 nap alatt (éjszaka) rendbehozza :)
2013. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!