Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha nem pakolásként rakom...

Baj ha nem pakolásként rakom a RICINUSOLAJAT a hajamra? úgy is hatásos?

Figyelt kérdés

hanem csak simán rá teszem és kész?:) úgy is hatásos?

egyébként még csak most fogom elkezdeni..és szempillára is szeretnék. Viszont hajra tényleg előtte nem kell megmosni? hanem csak utána? ha egy egész éjszaka rajta hagyom az úgy jó? attól függetlenül, hogy nem pakolásként csinálom?:)


2013. szept. 18. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak simán rá teszed és nem keversz hozzá semmit úgy is jo.Nem kell megmosni elötte,de utána jó ha 2x is samponozod,hogy az összes olaj le jöjjön. És egész éjjel is rajta hagyhatod.
2013. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! és a szempillára, hogy kell? azt is hallottam, hogy éjszakára jó rátenni..de mivel tegyem? ha ujjaimmal? mintha csak "megfognám" a szempilláimat és úgy "bekenem" vele? az úgy jó?:)
2013. szept. 18. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
én egy régi szempillaspirálomat mostam ki, és most csak belemártom a spirált az olajba, és kispirálozom a szempilláimat. A hajamra pedig kókuszolajjal keverem, mert az könnyebben kijön a hajból, de az is nagyon jót tesz a hajnak. Ettől függetlenül, csak simán is lehet, ahogy neked kényelmesebb.
2013. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez a szempillaspirál dolog egyáltalán nem hülyeség :O sőőőt!:D köszönöm szépen!:)
2013. szept. 18. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
csak legye türelmed kimosni a szempillaspirált, nekem eltartott egy darabig.. :)
2013. szept. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én fültisztítóval kenem fel, úgy egyszerűbb:D
2013. szept. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az is egy megoldás, először én is úgy csináltam. De a szempillaspirállal úgy érzem, hogy jobban el tudom oszlatni az olajat.
2013. szept. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!