Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy 36 éves nő erősen őszül és úgy dönt, nem festeti be többet a haját? Igénytelen?

Figyelt kérdés
Jómagam lennék ez a nő, az eredeti hajszínem majdnem fekete, és mivel erősen őszülök, kb. 3 hetente be kéne festenem. Kevés a hajam, és már hullik is, szerintem a sok festéstől. Ha ritkábban festetem, nagyon igénytelen a lenövés. Úgy érzem, ennél még az is igényesebb lenne, ha ősz maradna. De az meg öregítene nagyon :( (meg azt sem tudom, hogy növesszem le)

2013. szept. 19. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
vannak akik koran oszulnek, ez genetika, de a hajhullas okat megkene keresned szerintem. rossz taplalkozas, hormonok, sok stressz stb, mert az nem normalis..
2013. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy próbálj meg a fekete helyett inkább egy másik, sötétbarna festéket, mert az kevésbé roncsolja a hajat, mint a fekete.
2013. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én anyum henna-indigó porral festi a haját, attól nem hullik, sőt ápolja, erősíti a hajat, megszünteti a korpát, stb. Viszont kicsit bonyolult és sokáig tart a festés. (a krémmánián van egy jó cikk róla, de a hennaforhair is jó, ha tudsz angolul)
2013. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hennával nem akarsz próbálkozni? Kíméletesebb.
2013. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen hosszú a hajad. De ha hosszú, akkor szerintem vágasd le rövidre. Ha nem akarod festeni, akkor hagyd úgy.
2013. szept. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Vannak természetes festékek, amik nem roncsolják a hajat, szerintem kipróbálhatnád. Ha viszont nem akarod festeni, az a te döntésed. Ha nem bánod, hogy öregebbnek fognak nézni a korodnál, akkor hagyd természetesen. Személy szerint én a 30-as, 40-es éveimben nem hagynám, hogy ősz legyen a hajam, mert állítólag egy nő életében ezek a legszebb évek, én pedig nem szeretném ezeket az éveimet még őszen tölteni, hiszen ilyenkor még fiatalnak számít az ember.
2013. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Világos hajfestéket ajánlok (szőkét), ha nem akarsz hennázni. Általában fiatalít is egy bizonyos kor után. :)
2013. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!