Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss oleo intense vagy...

Syoss oleo intense vagy loreal casting creme gloss-?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Syoss-t még nem használtam de nem sok jót hallottam róla. A Castingot viszont kb. azóta használom, mióta behozták hozzánk, minimum 4-5 éve, de lehet, hogy több. Imádom, semmi gondom nincs vele. A hajam puha, egészséges, fényes, világosabb színt használok, ez nem is kopik, csak lenő. Egyszer volt sötétebbre festve a hajam, az viszont szépen kikopott, később vissza tudtam váltani az eredeti színre, amit használni kezdtem. Nem kellett leszívatni, pedig elég sötétre fogott először. Szóval ezt a festéket csak ajánlani tudom, én valószínűleg csak akkor váltok, amikor már nem fedi el az ősz hajszálakat, de mivel még egy ősz hajszálam sincs, ez nem most lesz.
2013. szept. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a Syoss tartós hajfesték, a Casting pedig színező, ezért szerintem nem érdemes egy lapon említeni őket. én Syoss-t használok, nagyon szeretem, nem roncsolta a hajam, nem is kopik, tényleg csak jót tudok róla mondani. látom az előttem szóló is ugyanígy van a Casting-gal, szóval szerintem mindkettő jó minőségű termék
2013. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!