Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke a hajam és mindig...

Szőke a hajam és mindig lelapul. A kreppelt haj divat még? Imádom amikor bevan kreppelve. Olyankor olyan dús

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Nem divat, de ha szereted úgy hordani, akkor miért ne kreppelhetnéd a hajad?

A fonástól is szép dús lesz.

2013. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
már nagyon nem az , inkább száríts be hogy legyen tartása vagy inkább hajsütővel hullámosra
2013. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
okés..köszönöm a válaszokat:)
2013. szept. 21. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Számít, hogy divat-e? Engem sose érdekel, tegnap is be volt kreppelve. Mondjuk kevés fazonhoz áll jól, és kevés embernek, azért ha úgy nézel ki, mint aki a 80-as évekből szabadult, akkor inkább ne erőltesd szerintem. :D

De rendszeresen nem javasolnám, még a rendszeres vasalásnál is jobban hazavágja a hajat, ha meg nem természetes szőke, akkor szerintem azonnal búcsút is inthetsz neki.

Inkább vágass egy olyan fazont, amit tudsz kezelni, be tudsz tupírozni, stb.

2013. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! a divatmagazinokban én többször láttam mostanában kreppelt hajat, úgyhogy akkor mi ez ha nem divat ugyebár! :) Szerintem kreppelt hajad, feltupírozva és esetleg ha az ízlésed engedi, akkor a végét vagy pár tincs végét rózsaszínre be is színezheted. van direkt erre kimosható festék. én egy ilyen színezett-szupertupírolt-kreppelt hajat imádnék de az én hajam kidobja egyből...
2013. okt. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!