Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldökkiszedés és szőrtelen...

Szemöldökkiszedés és szőrtelenízés. Hogy kezdjek hozzá? a szemöldököm maga a szarság. alul szőrösödöm leborotváljam? 11/l

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 14:31
 1/2 anonim válasza:
100%
még hagyd a szemöldököd...ha mégis elkezdenéd, akkor először széen menj el egy kozmetikushoz, utánna már tudod szedni magadnak is. Hidd el, sok szenvedéstől kímélnéd meg magadat....alul? van, akit zavar?? Van pasid, aki miatt le kéne? 11 vagy könyörgöm...
2013. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

11 éves vagy? :O Ha megfogadod egy idősebb tanácsát (2x annyi idős vagyok, mint Te) akkor vársz még ezzel egy picit. Én 14 évesen kezdtem alul szedni a dolgokat, de akkor sem az egészet. Érthető, hogy ez Téged zavar, mert melyik nőt nem (nem is értem, miért vagyunk ott szőrösek...), de korodnál fogva ráérsz még. Amíg nincs párod, úgy gondolom, abszolút felesleges, mert utána csak a gyötrelem van vele... Én pl anno cikinek éreztem, hogy a strandon, vagy a tesiöltözőben mikor a csajokkal öltöztünk, látszott, ezért leborotváltam, de csak 2 oldalt, tudod, ami a bugyi vonalánál kilátszott (bikinivonal a 'hivatalos' neve). Abszolút jól elvoltam így, nem is voltam ciki, és nem is ment rá a fél életem a szőrtelenítésre.

A szemöldököddel kapcsolatban én is csak a kozmetikust javaslom, nekem is anno kiszedte, azóta magamnak szedem. Ne kérj tőle túl vékonyat, mert a természetesség az, ami örök divat! :) Sok sikert! :)

2013. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!