Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilatort ajanlotok...

Milyen epilatort ajanlotok viszonylag eros szorre?

Figyelt kérdés

Szeretnek venni egy epilatort es kivancsi vagyok, ohgy kinek a mi a tapasztalata az egyes fajtakrol. Sajnos sokat borotvaltam a labam, ezert elegge megerosodott, ugyanakkor nem csak labra szeretnem hasznalni, hanem bikini vonalra(ha birom honaljra), es egy ideje gondolkozom azon hogy a karomrol leszedem a szort, mert mar nagyon zavar.

Tehat kerlek irjatok fajtakat amik szerintetek bevalhat, es lehetoleg az olcsobb fajtakbol.plusz meg egy kerdes, szerintetek fura higyha egy15 eves lany leepilalja a szort az alkarjarol?



2013. szept. 22. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Braun silk epilt használok 15 éves korom óta. Most 21 vagyok, tehát 6 éve megvan és még soha nem volt vele gondom. Minden szálat kiszed és tartós a hatása.

Nem fura, hogy leakarod szedni onnan a szőrt. Én is szedem, mert feltűnő, zavaró, fekete szálak nőnek, ami nem szép.

2013. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi :)

Ment a zold kez

Varom a tobbiek valaszat is : D

2013. szept. 22. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiúként jó pár éve epilálom a karom, lábam, hónaljam, intim részeim. :) Ez idő alatt már több epilátorom volt, egyik sem volt az igazi a mostani kivételével, mert nehezen szedte ki az erős férfias szőrömet. De a mostani gépem nagyon jó, simán kiszed mindent elsőre, így tuti, hogy neked is beválna. :)

[link]


Ráadásul vízben is használható, és valóban kevésbé fáj, ha meleg víz alatt epilálok. :)

2013. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Braun-t,nekem 8 éve megvan.
2013. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!