Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állna a ezüstszőke haj?

Jól állna a ezüstszőke haj?

Figyelt kérdés

Kávébarna hajam van, eléggé sápadt, szeplős, hideg-kevert tónusú bőröm, fekete szemöldököm (normálisan szedett, nem kiszeltündés), sötétbarna szemem.


Nagyon unom már a fekete hajat, viszont hideg tónust kell választanom, mert a meleg színek borzalmasan vörösnek mutatják az bőrtónusomat.


A hajam rövid, fülig érő, az egyenes és hullámos között félúton.


Működhet hosszú távon az ezüstszőke? Nem baj, ha nem festem a szemöldököm?


2013. szept. 23. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha unod a sötét színt, ombre festéssel kicsit különlegesebbé teheted alul. Én nem ajánlom neked az ezüst szőke hajat, a bőröddel teljesen egybe fog olvadni. Szerintem nagyon szép az, mikor valakinek világos a bőre és sötét a haja. Viszont szerintem nem lenne szükséges festened a szemöldöködet, az én hajam vörös és a szemöldököm meg eredeti barna. Ha szőkére festenéd azt is, akkor is több árnyalattal sötétebb lenne, ha meg ezüst szőkével próbálnád...háááát, gyakorlatilag eltűnne a szemöldököd :D Jobb lenne mondjuk egy világosabb barna árnyalat a hajadnak, de semmiképpen sem ezüst szőke, a karamell szőke az még oké, az szép is.
2013. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem, nem egészen halvány platinaszőke lenne, hanem ezüst, ilyesmi árnyalat:


[link]


Az ezüst azért eltér az arcom színétől. Legalábbis feledtébb remélem XD

2013. szept. 24. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!