Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megszeretném lepni barátomat....

Megszeretném lepni barátomat. Ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy így fél év után kicsit változtatnék a külsőmön. Drasztikus változást nem akarok, ezért arra gondoltam hogy a vállig érő sötétbarna hajamat kissé Jennifer Anistonosra vágatnám és festetném be, a körmömet meg csak szimplán franciásan gél lakkal csináltatnám meg.

Egyébként Jennifernek erre a frizurájára gondoltam:

[link]

És ilyen manikürre gondoltam:

[link]


Főleg a srácoktól kérdezném, hogy nektek tetszene? Egyáltalán észrevennétek a változást? :)

Többen mondják hogy a kevesebb több, ez a srác akivel vagyok, már látott engem tépett fekete hajjal is még tavaly...:D



2013. szept. 24. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így jó. :) Nem nagy változás, de mégis megújulsz tőle :)

Azért valahogy kicsit puhatolózd ki,hogy neki tetszik-e Jennifer haja. :)

2013. szept. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia, sztem nem rossz, főleg a köröm, bár a haj is jó. de sztem, ha úgyis a barátodat szeretnéd meglepni, akkor kérdezd meg mi jön be neki. lehet h neki a vörös haj jön be vagy a szőke, stb.

21/F

2013. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenképp jó.Jó a szín a vágás és a köröm is természetes hatású.Az én párom nem szereti ami nem természetes hatású,ő is azt mondja kicsit más és jó.
2013. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A körmöt én gömbölyűre csináltatnám, mert ez nekem egy kicsit durva :) De a haj szép!
2013. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, itt irta valaki hogy kérdezzem meg a barátomat, mert hogy lehet hogy neki a vörös vagy a szőke tetszik.

Igen ez is egy megoldás, de a kedvéért nem leszek se vörös, se szőke..:D ha így tetszettem meg neki, akkor nem hinném hogy az lesz a baja hogy nem vörös vagyok...

2013. szept. 24. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!