Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olívaolajas hajpakolást aki...

Olívaolajas hajpakolást aki próbálta, annak milyen eredményt hozott?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy a sima olivaolaj csodákra képes nem kell hozzá ezesetben keverni semmit. Mik a tapasztalatok? Melír óta nem a régi a hajam.
2009. nov. 6. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

én régen minden hajmosás előtt bekentem vele hajam,szőke voltam és baromira töredezett meg csúnya volt és segített nem volt szálkás stb.....

tehát lehet magában de pl csináltam olyat is h 2 tojást felvertem bele kis olívaolaj+1 kanál méz és baromi hatásos azóta barna és szép hajú vok:P

2009. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Hát én egyszer próbáltam tojásos hajpakolást de nem jó emlékeim vannak róla. Beleszáradt és alig birtam kimosni. De akkor az olívát csak kipróbálom...
2009. nov. 6. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:
én már próbáltam, úgy hogy olívaolaj, méz és tojás. Szép is lett tőle a hajam, mert selymes és puha lett, de szerintem az olívaolaj, baromira büdös és olyan zsíros hatású lesz a haj, ha nem mosod ki rendesen, szóval figyelj arra, hogy mosd ki!
2009. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tojással nekem is rossz élményeim vannak.:D

De az olivaolaj hatásos nekem.:) Én száraz hajra teszek meleg olivaolajat és meleg törülközővel betekerem.:) És igen az egész hajamra, mivel nem csak a vége száraz.:) Nekem nem zsíros és hetente 1x csinálom. Nincs bajom belőle.:) Remélem neked is beválik. ;)

2010. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már Én is, habár szójaolajam van itthon avval. Én copfba kötöm a hajam és így nem jut a tövekre (mert nekem az nem lenne jó) majd a copfra zacskót húzok, megtűzöm, volt, hogy egész nap így voltam, rendbeteszi a végét. Ha lesz olívám avval lehet mégjobb lesz,sőt manapság a mandulaolajra esküszöm, bőrre hajra egyaránt kíváló,majd beszerzek egy olyat és azt is rákenem.:) Köszi hogy írtál!
2010. ápr. 20. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!