Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ciki hogy nem...

Szerintetek ciki hogy nem sminkelem magam?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim szinte mind sminkeli magát, szemceruza, szempillaspirál, szájfény, alapozó, ki mit:DDe én csak korrektort használok ha esetleg az orrom közepén avgy az államon van egy piros pattanás, meg nagyritkán szájfényt(amiből van vagy 100, de nemhasználom, 5 perc alatt úgyuislejönxD).Szerintetek kéne sminekljem magam?Mert eddig nem éreztem úgy hogy szükségem lenne rá, pl. a szempillámim szép dúsak.Bár spirálozva biztos szebb lenne, de a szüleim nem is engednék hogy simneklejm magam.Aztmodnják, hogy ráérek, 15 vagyok, így is szép stb.Most gimibe kerültem és itt valahogy megfogott az az érzés, h elég ciki az, hogy enm sminkelem magam.Ti mit gondoltok?

15L


2009. nov. 7. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

majd 30 évesen kinéznek a sok méregtől 40-nek, te meg majd 40 évesen, 30-as pofival visszavigyorogsz rájuk :)

erre csak ennyit tudok mondani :) ráérsz még

2009. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Februárban leszek 16 tizedikes vagyok, nálunk is szinte mindenki sminkeli magát, de én nem, mert nem érzem szükségét, a korrektort nem szeretem, régen probáltam alapozni kilencedikben, de a bőrgyógyásztól kaptam egy szert azóta nincs szükségem rá, púder rakok az arcomra ha idejében feltámadok reggel, de szerintem ninc srá szükség...


Egyébként színházrajongó vagyok, színházba sminkelem magam, Például a VÁmpírok bálja musicalre mindíg, hisz ott a fanclub vörös-feketében jár ehhez már dukál valami izlésesen erősebb smink azért :D Eddig nyolcszor láttam, sminkelni sajnos nem mindíg volt időm, de ez egyáltalá nem ciki!


Szóval visszatérve a mindennapokra, amíg voltak ezek a bőrproblémáim, mondogatták hogy használjak sminket, amióta nincs egyszer se mondták, és ez szuper, a szemceruza csak elkenődik a szempillaspiráltól két napig feketék a szemem alatti karikák egyszerűen leszedhetetlen, a szemhéjpódert a VÁmpírok bálja alatt is (2,5 órád musical) 4-szer kell újítani, mert csak mire odaérünk busszal már alig látszik, pedíg jóminőségű a sminkem, úgy gondolom hogy 700 forint egy szemhéjpúderkorongért már elég nagy ár ahhoz hogy minőség legyen, és tényleg az, de nem marad fenn, őszinte legyek mond hogy stréber vagyok (pedíg tele vagyok rossz jeggyel) szünetben inkább nézem át az aktuális anyagot hogy valamit tudjak felelésnél vagy dolgozatban, mintsem sminkelem újra magam...

2009. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ennyi idősen egyáltalán nem baj, hogy nem sminkeled magad! Egy kis szempillaspirál mondjuk nem ártalmas és feldobja az arcod. A szájfény tényleg hamar lejön, meg minek egy iskolai órára??? Alapozót (uv-szűrőset) meg elég csak nyáron használni, hogy védje a bőrödet. Simán elég, ha csak akkor sminkeled ki magad igazándiból ha buliba mész! :)
2009. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

én is 15 vagyok

és én se sminkelem magam,

habár a környezetemben ez elég ritka

én mégsem érzem szükségét


megmondom őszintén nem is állj jól a smink,

legalábbis amit én otthon megpróbáltam magamnak.

nem éreztem hogy szebb lennék vele, Sőt! rondának éreztem magam

persze ha van pattanás azt eltüntetem egy kis 'magic'-kel és ennyi


nem muszáj tucatembernek lenni ! =)

2009. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Szijja:)

Egyáltalán nem ciki:)Sőőt az én volt oszt.társaim közül éppen, hogy kevesen voltak azok, akik sminkeltek:)

Ne parázz ezen;)

18/L

2009. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem ciki,ráérsz még vele.legalább nem fog hamar ráncosodni a bőröd!

22/L

2009. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Tudod mit szoktak erre mondani: mit a természet nem adott meg, művészet nem pótolhatja!

Inkább legyél büszke rá, hogy neked nincs szükséged efféle trükkökre, hogy szép legyél.

Nekem sincs és ennek a fiúk is jobban örülnek :) Legalább nincs meglepi reggelente :)

2009. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem ciki, sőt! :) Szerintem inkább legyél természetes szépség, mint egy természetellenesen nagyon kisminkelt lány.
2009. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Egáltalán nem ciki, és a későbbiekben is elég annyi smink, hogy épp csak a vonásaidat emelje ki. azt szokták mondani, hogy az a jó smink, ami nem látszik, de szebbé tesz.

23 N

2009. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hűűh, köszi a sok hozzászólást:)
2009. nov. 7. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!