Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy gyorsan...

Mit tegyek hogy gyorsan nőjjőn a hajam? Derékig érő hajam (4cm töréssel) a fodrász éppen váll aló hajat varázsolt (úgy bőgök mint egy 2éves) 19N

Figyelt kérdés

4éve nem volt ilyen rővid a hajam, és azóta növesztettem és akkor nyult ezelött utoljára fodrász a hajamhoz. Ma 5centi helyett levágott 20at :'( teljesen elvagyok keseredve, végzős vagyok, de így se bankett, se szallagavató, se fotozás, se ballagás. Utcára nem mennék legszivesebben. A mindenem volt a hajam. :'( Egyszerűen leborotválnám a maradékot, és bezárkoznék egy szobába ahonnan addig ki se jönnék míg fenekemig nem érne újból. Pothaj szóba se jöhet!! 7hónap alatt hogy nöjjön 20centit? (7hónap múlva ballagás). :'( segítsetek, a depresszió szélén állok :'(

És a bunkok hadjanak békén, bőven elég ez, akinek van hosszu haja és imádja az tudja miről beszélek, és cikizésre nem vagyok kiváncsi csak a normális tanácsokra! Ha kell több tizezret kiadok!!


2013. szept. 27. 20:21
 1/6 anonim válasza:
Szia hát én a ricinus olajról hallottam. Àlitolag nagyon jó. .én is csinálom egy hónapja és ugy néz ki tényleg hatásos.
2013. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne vasald semmiképp! Használj ricinusolajat,igyál csalánteát,használj hajpakolást,rengeteg féle létezik,és masszírozd a fejbőröd,és ha lehet hagyd megszáradni,ne szárítsd,az is árt neki!

Amúgy részétem :'C

2013. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

First world problem

Mi a búbánatért hagytad hogy levágja az összes hajad. Ha már láttad hogy az első nyisszanásná 20 centit levágott, rá kellett volna szólnod hogy NEBOCSI de 5 centiről volt szó.

A haj évente kb15-20 centit nő. Van akinek többet, de nem jellemző. 7 hónap múlva nem lesz derékig érő sörényed kenj rá bármit

2013. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ricinusolaj, pakolások stb. tényleg használhat valamennyit, de az utolsónak igaza van, csodát nem tud tenni. Viszont valamennyit nőni fog, ha ápolod és vigyázol rá, úgyis gyönyörű lesz, ha nem derékig ér.

Menj el egy JÓ fodrászhoz, és kérdezd meg, mit lehetne kihozni belőle, a vállig érő haj is lehet szép. Vagy a White Hair oldalán láttam nagyon szép hajhosszabbításokat, azt is megnézhetnéd szerintem (tudom, kizártad a póthajat, de hátha).

2013. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az szuper. Nem láttam mit csinál nem szalonba csinálta. Itthol. Eddig szalonba is elcseszték, de nem így nem ennyire. NA fain. Elbucsuzok mindentől. Pothajat nem fogok, ha a sajátommal nem ékeskedhetek mástollaival se fogok! Inkább leborotválom a francba. Ugyse fog visszanőni:/
2013. szept. 29. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd át ennek a lánynak a naplóját. Nagyon gyorsan nő a haja. Én is növesztem a hajam és ő az inspirációm. Hátha találsz valami tippet nála te is.

2013. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!