Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem látszik a szőr a...

Miért nem látszik a szőr a lábamon? Xd pedig már 2 cm-s szőrszálakkal van tele és mindenki ezzel cikizik hogy borotválom meg minden mert nem látszik

Figyelt kérdés
És ha most télre leborotválom és hagyom hogy hagy nőljön újra akkor fekete lesz igaz? úgyis jönnek a hidegek és hosszúnadrág lesz rajtam vagy ne foglalkozzak velük? :) de azért zavar... 14/f
2013. szept. 30. 17:18
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy fessem be?.. xdd na jó ennyire elvetemült nem vagyok
2013. szept. 30. 17:21
 2/5 anonim ***** válasza:
XDDXDXDXDX ugyanez van a legjobb barátommal:D:D:D:D:Dd amugy nembizti h fekete lesz mert lehet szőkék maradnak:D szerintem szard le:)
2013. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja az a legjobb :D am olyan szőkés :D pedig senkinek nincs szőke szőre vagy haja a családba :D
2013. szept. 30. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
de neked se szőke a hajad?
2013. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem nekem feketés barnás :D de úgy nagyjából a lábamon is fekete de csak ha nagyon közelről nézem :D szal nem lehet látni de majd feketébb lesz sztem :S
2013. szept. 30. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!