Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufrut szeretnék. Ajánlanátok...

Frufrut szeretnék. Ajánlanátok nekem vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
Hosszú, természetes szőke hajam van. Most szeretném levágatni mellig érőre és szeretnék frufrut is. Elég zsíros bőröm van, ezért nem tudom hogy jó lenne-e a bőrömnek a frufru..:s mostantól valószínűleg szemüveges leszek(most megyek majd szemészhez) és nemtudom hogy ahhoz hogyan állna a frufru..szerintetek?

2013. szept. 30. 20:56
 1/2 Deliverance ***** válasza:
Szerintem aranyos a frufru a szemüveghez. Viszont, ha zsíros a bőröd, akkor a frufru csak ront rajta. Ezt neked kell átgondolnod. Ha sokszor csatolod el, és rendszeresen használsz bőrradírt, akkor persze simán jó neked. :)
2013. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is frufrus vagyok ;) nekem.jo dus frufrum van es nekemis zsiros a borom:) reggel este arcotmosok teafaszappannal es leradirozom kb 4-5 naponta az arcom:) de szerintem vagass:)
2013. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!