Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az allam iszonyu pattanasos!...

Az allam iszonyu pattanasos! Mi a megoldas?

Figyelt kérdés
Az arcomon soha, de tenyleg soha egy pattanas sincsen de visoznt az allamon allando jelleggel van, es nem kis pattanasok, hanem nagy rondak. Ha kinyomom oket masik napra 2x akkorak lesznek es kell nekik minim 1 het meg elmulnak. A borom nem zsiros egyaltalan, inkabb olyan normal. Holnap megyek vasarolni mit ajanlotok hogy vegyek? A Nivea Visage Young-rol mi a velemenyetek?
2009. nov. 8. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
zynerit...gyógyszertárban kapható és nagyon hatásos
2009. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen Zynerit, de ha az állon jönnek ki a pattik, az nemi betegséget jelent vagy csak erősebb megfázás, inkább nőgyogyászzhoz menyj el, de a Zyneritet is nyugodtan használhatod , de jobb meggyőződni róla hogy nincs e valami probléma! Remélem segitettem.:)
2009. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kicsit msot megijedte ettol a nemi betegseges dologtol. De nekem vilag eletembe csak az allamon volt patti.
2009. nov. 8. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, mert stressztől ugyanugy kijöhetnek. Amugy igaza van az előttem valonak, inkább menj el egy nőgyogyászhoz és vizsgáltasd ki magad .Biztos ami biztos.
2009. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!