Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő után lehet újrafest...

Adrienn7 kérdése:

Mennyi idő után lehet újrafesteni a hajat ha nem tetszik a felkent festék színe?

Figyelt kérdés
Vörösre festettem a hajam és a tövénél élénk vörös az alja viszont nagyon sötét. Gondolom ez más szerint is hülyén néz ki. Mennyi idő után festhetem vissza az eredeti hajszínemre a derékig érő hajam?
2013. okt. 2. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szűz hajat festettél? Nem volt előtte semmivel kezelve?
2013. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván rosszul festetted, nem néztél utána hogyan kell. Akkor most nézz utána hogy létezik hajfesték eltávolító, akár házi praktikákat is találsz bőven. Visszafesteni lehetetlen mert a vöröstől nem fogsz tudni megszabadulni teljesen... majd csak ha lenő.
2013. okt. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A festést jól csináltam mindenhol befedte a vörös szín a hajam csak a tövénél lényegesen világosabb mint a végén. Nem sötét barna az eredeti hajszínem ezért nem értem hogy az intenzív vörösből hogyan lett intenzív mahagóni. A festést egyébként úgy végeztem el ahogy a dobozon írták és videókat is néztem róla a neten. 5 évvel ezelőtt volt intenzív vörös hajam, és akkor is palette festéket használtam. Akkor egyenletes lett és mindenhol világos vörös volt. Nem hiszem hogy azóta ennyivel sötétebb lett az eredeti hajszínem. Egyébként szombat reggel megyek fodrászhoz azt mondta vissza tudja állítani az eredeti hajszínem.
2013. okt. 3. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha volt lenövésed akkor lehetséges, hogy a töve élénkebb mint a vége amin már volt festék. Vagy túl nagy %-ú oxit használtál, ezért lett nagyon világos.
2013. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!