Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tönkretette a hajam a szőkítő!...

Tönkretette a hajam a szőkítő! Tudnátok valamit javasolni?

Figyelt kérdés
Még Júliusban kiszőkítettem a sötétbarna hajam. Tudom, hogy hülye voltam, meg is bántam, de már ezzel nem megyek sokra. Nagyon de nagyon száraz lett, és rengeteg letört belőle. Kallos sampont használok rá és hajpakolást (minden második nap). Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy tudnátok valamit javasolni? Mit tegyek, hogy rendbe jöjjön? Hallottam, hogy van aki tojást és oliva olajat kever össze, és azt teszi a hajára. Ti erről mit gondoltok? Segíthet?
2013. okt. 3. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

vágass belőle, majd használd ezt a terméket. [link]

nekem hatott

2013. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindennap hajmosás előtt tegyél fel hajpakolást, és hajmosás után is. Félig nedves hajra pedig kenj hajvégápolót.


És persze ne szárítsd, ne vasald, göndörítsd, stb.


De ha a pozitív oldalát nézed, itt a remek alkalom, hogy kipróbálj valami dögös rövidebb hajat.

2013. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem fél év kihagyással kétszer lett leszőkítve a hajam mindkétszer feketéről.

Nekem csodát tett a kókuszolaj a hajammal.Nem szűz kokuszolajat vettem(tehát nincs illata),hanem sima 1000 ml kiszerelést egy bioboltban.Rá kenem mindig hajmosás előtt a fejemre,rajta hagyom min egy órát,befóliázom majd rá egy törölköző/sapka.

Két héten belül észrevettem h sokkal jobb állagú a hajam,nagyon puha,szinte már egészséges.

Nekem legalább 10 centit biztos le kellett vágni,és azóta is amennyi lenő,azt vágatom le alulról,hogy folyamatosan cserélődjön úgymond a hajam,le a rosszat,marad felül a jobb.A másik,az utolsó öblítésem nekem mindig ecetes öblítés,amióta ezt is alkalmazom nem törik a hajam(pedig elhiheted,elég durva egy hajat fél éven belül leszőkíteni ráadásul feketéről.)

Amit még használok:keratinos tejproteines kallos pakolás,és isana oil care balzsam.

Régen én is használtam a kókuszolaj előtt olivát,de az a tapasztalatom hogy az nagyon nehezen és alig szívódik be.Ha rákeresel megtalálod h a kókuszolaj az ami a leginkább beszívódik a hajban mert kisebbek a molekulái vagy mi....

2013. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

azt kifelejtetem h azért használom az ecetes öblítést,mert az savas öblítés,ami lezárja a haj pikkelyeit.

ha nem szereted az illatát(bár az száradás után nem marad meg) akkor erre a savas öblítésre lehet citromlevet is hígítva használni,meg sima buborékos ásványvíz is.

Azt is elfelejtettem h vegyél mindenképp nem kimosható,bent maradós balzsamot is(pl avonos argininos pumpás kis balzsam,nekem bevált),amikor úgy érzed száraz nagyon a hajad,bekened vele és jó is.

Egy valódi vaddisznó sörte hajkefét is szerezz be,mert az nem árt a hajnak,nem töri meg :)


Gondolom ha vágatnod is kell majd akkor ezerrel rá fogsz állni a hajnövesztésre,erre nagyon jó a stella herba vita hajszesz,de ha szőke vagy a ricinust felejtsd el(mert ajánlani fogják),én is használtam mikor szőke voltam,mondtam is a fodrász kellékesnek h nem értem miért vörösül,és az első kérdése az volt használok e ricinust....

2013. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon köszönöm a válaszokat. :) mindegyiket ki fogom próbálni!! :)
2013. okt. 4. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!