Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez milyen árnyalatú vörös?

Ez milyen árnyalatú vörös?

Figyelt kérdés

[link]


Hol találok ilyen hajfestéket?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. okt. 3. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesnél tuti hogy találsz. Vidd el a képet és az eladó biztosan megmondja melyik szín áll a legközelebb ehhez.
2013. okt. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A syossnak van ilyesmi:)
2013. okt. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt natúr hennával is elérheted, ami csak a henna növényt tartalmazza, tehát sima vörös.

Pl. Logona, Sante, Lush,Khadi, Müller stb. Ezekben nincs semmilyen kémiai anyag. Én a por változatot használom, kicsit nehezebb felvinni a kikevert krémet, de szerintem sokkal jobban fed.

2013. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2013. okt. 4. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Második, azért ne mondj olyat ami nem teljesne igaz. A henna lutri. Attól függ a színe, hogy a kérdező haja milyen színű, és hogy mennyit hagyja rajta. Persze más dolgok hozzákeverésével lehet kicsit változtatni. Én is hennát használok, nagyon imádom, de annak aki centire pontosan tudja hogy milyen színt akar, annak nem biztos, hogy való.
2013. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szóval sem írtam, hogy pont ilyen színű lesz tőle a haja.
2013. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!