Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szedhetném ki a hajambó...

Hogyan szedhetném ki a hajamból a pillanatragasztót?

Figyelt kérdés
A polcra feltettem, de nem jól tekertem rá a kupakot és a menet mellett folyni kezdett és folyt, de persze hova a fejemre. Elég jól összetapadt, vízzel próbáltam, meg acetonnal. Semmi csak büdös lett a fejem. Majdnem a tövéig olyan egy jó nagy 4 centis felületen. Tipp, mit tehetnék? Ha nagyon muszáj kivágom, de előbb inkább a megmentésen töröm a fejem. 29F

2013. okt. 4. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán a jó meleg(nem forró!) víz lehet hogy fellazítja.Jobb ötletem nincs.
2013. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem jó a meleg víz sem. Már a fejbőröm is égette a víz, semmi. Masszívan tartja magát.
2013. okt. 4. 10:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az olló lesz a megoldás, de árgus szemekkel figyelem a kérdést, hátha valaki tudja a tutit, mert engem is érdekelne ha van vmi amivel oldani lehet. (bár nálam most nem akut probléma)
2013. okt. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg orvos tudna talán segíteni.Előfordulnak ragasztós balesetek, nekik szerintem kell, hogy legyen valami amivel segíteni tudnak.Pl valami veszélytelen oldószer.Nem fog kiröhögni a doki szerintem ha felkeresed, de a tubust vidd el megmutatni.Azért is lenne ez jó ötlet, mert a ragasztó ártalmas lehet akár a fejbőrödre is.
2013. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nehéz ügy ugyanis szinte lehetetlen eltávolítani.

Fórumokban is az acetont írják illetve olajat. Esetleg megpróbálhatod olivaolajjal , kend be masszírozd el és hagyd rajta fél órát.

2013. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olaj sem, marad a doki. Azért köszönöm. Ez szepen összetapadt egybe.
2013. okt. 4. 11:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, sikerült eltávolítani a ragasztót?:)
2013. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán sajnos, a tetejéből némi adagot sikerült, egy kis wd40 oldotta, de sajnos csak kis mértékben, ami lentebb folyt, azt nem akarta. A borotva lett végül a megoldás. :)
2013. okt. 14. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!