Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Krémmánia admin mennyi idő...

Krémmánia admin mennyi idő alatt tesz ki eg yúj krémet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
én nyáron vagy két hetet vártam, biztosan szabin voltak.
2013. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amiket feltöltöttem, általában mindig 1 hét alatt tette ki :)
2013. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha új, nálunk még meg nem jelent termék vagy ellenkezőleg, már nem gyártott termék, akkor általában többet kell várni, akár egy hetet is.

De én a legutóbb is majdnem egy hetet vártam, mire kikerült a "normál" krém.

De olyan is volt már, hogy 2-3 nap alatt megvolt.


Őszintén szólva nem tudom miért kell ennyit várni, bár látom, hogy tényleg rengeteg az új feltöltés és úgy tudom ketten csinálják, de nyilván van mellette rendes életük, munkájuk is, szóval hálásak lehetünk még így is.

Nem tudom, hogy leellenőrzik-e a dolgokat, vagy miért olyan sok idő, mire kikerül, esetleg írj nekik a kapcsolattartási címükre, az oldalon megtalálható az e-mailjük.

Pl. volt már, hogy valaki felrakott egy új, hazánkban akkor megjelent krémet, de az összetevőket nem írta be. Én már megvettem, így feltöltöttem én az összetevőket, mert többen is kérdezték, mert addig nem tudták eldönteni, hogy megvegyék-e ők is.

Már vagy 2 hét eltelt, amikor írtam egy véleményt a krémhez, amiben mellékesen megemlítettem, hogy én már feltöltöttem az összetevőket, de még mindig nem került ki (így nagyjából leírtam hozzászólásban, hogy milyen a lista). Nem telt bele pár órába, már kint volt az összetevőlista! Nem tudom, talán olvashatták a hozzászólást és csak elfelejthették a dolgot, vagy próbálják a fontosabbakat engedélyezni először, de ez lemaradhatott vagy nem tudom.


Magyarán max. 1 hét, de ha szerencséd van, akkor csak 1-3 nap. Maga az oldal amúgy még így is nagyon jó, nemrég újult meg kicsit, már adni-venni is lehet (ami pl. azért jó, mert vidéken sok helyen nincs ilyen vagy olyan üzlet).

2014. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Új hír: nekem mostanában nagyon gyors volt, egyik este felraktam egy krém összetevőit (ami már régóta vásárolható, nem újdonság, de még senki nem töltötte fel), másnap este már kint volt! Pedig sokszor az ilyen jellegű ellenőrzés is napokba telik, de van amikor gyorsan megvan. Szóval nagyon változó.

Úgy tudom a sminkek/körömfestések sem kerülnek ki rögtön, azokat is ellenőrzik előtte, hogy ne kerüljön fel nem oda illő dolog.

2014. jan. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!